KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowy MediaMarkt w Krośnie. Pierwszy adres dla fanów technologii [WYWIAD]

Nowy MediaMarkt w Krośnie. Pierwszy adres dla fanów technologii [WYWIAD] Fot. Karol Słomka

O nowoczesnej technologii, odkrywaniu cyfrowych innowacji oraz wspieraniu lokalnych inicjatyw społecznych rozmawiamy z Mirosławem Materną, kierownikiem nowego MediaMarkt w Krośnie.

REKLAMA


29 września poznaliśmy pełną ofertę nowego MediaMarkt w Krośnie. Co w szczególności, Pana zdaniem, zasługuje w niej na wyróżnienie?
Przede wszystkim chciałbym podkreślić, że dynamika rozwoju w branży RTV jest ogromna. Ten postęp widać wyraźnie już nie tylko na przestrzeni ostatnich lat - niemal codziennie pojawiają się coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Wprowadzane są nie tylko nowe produkty, ale całe ich kategorie. Wiąże się to oczywiście z faktem, że technologia towarzyszy nam dziś na każdym kroku. Wyróżnikiem naszej oferty jest z pewnością fakt, że na bieżąco uaktualniamy ją, wprowadzając wszystkie najbardziej pożądane, premierowe produkty. Nasz sklep to raj dla miłośników najnowszych technologii mobilnych i cyfrowych nowinek, ułatwiających komunikację czy wspierających rozwój pasji. Modne i praktyczne akcesoria, sprzęt gamingowy, elektronika sportowa - mamy ogromny wybór produktów cieszących się obecnie największym zainteresowaniem.

A co z bardziej "tradycyjnymi" produktami z zakresu AGD i RTV?
Oczywiście posiadamy kompleksową ofertę również tego typu urządzeń. Użytkowy sprzęt AGD - lodówki, pralki czy zmywarki - oraz RTV to niezmiennie podstawowe wyposażenie domu czy biura. Tutaj jednak również obserwujemy niezwykle intensywny postęp technologiczny, co znajduje odzwierciedlenie w naszym asortymencie. Pralki, lodówki, telewizory - to dziś zupełnie inne urządzenia niż kilka lat temu. Mają nowoczesne funkcje, dające nieporównywalnie większy komfort użytkowania, ale też dodatkowe, wymierne korzyści - jak oszczędność prądu czy wody. Urządzenia z kategorii dużego AGD są wygodniejsze i wydajniejsze; a innowacyjne rozwiązania zastosowane w telewizorach gwarantują kinową jakość obrazu i dźwięku.

Tak szeroką ofertę mamy dostępną "na wyciągnięcie ręki" również w Internecie. Dlaczego warto przyjść do sklepu MediaMarkt?
Sklep tradycyjny daje dodatkowo możliwość bezpośredniego zapoznania się ze sprzętem. Szczególnie w naszej branży ma to ogromne znaczenie - aby przed dokonaniem zakupu móc swobodnie sprawdzić,  porównać kilka urządzeń i wybrać to, które będzie najlepiej odpowiadało naszym potrzebom. W MediaMarkt przywiązujemy do tego dużą wagę, tworząc w każdym sklepie komfortowe warunki do zapoznania się z produktem. Oferujemy też fachowe doradztwo - nasz personel dysponuje szeroką wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań i wspiera klientów w dokonaniu optymalnego wyboru. MediaMarkt nie tylko sprzedaje produkty - chcemy być przewodnikiem po świecie nowych technologii. Oczywiście mamy też propozycję dla tych, którzy preferują zakupy drogą internetową - to nasz sklep online www.mediamarkt.pl. Zakupione w nim produkty można odebrać bezpłatnie w sklepie stacjonarnym - to jedna z naszych wielu usług dodatkowych.

Na jakie inne usługi mogą liczyć Państwa klienci?
Można u nas zamówić nie tylko dostawę, ale i pierwszą instalację zakupionego sprzętu, skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony. Oferujemy również przegrywanie danych z urządzeń, a nawet zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. W sklepie można zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Oferowany przez nas pakiet usług to odpowiedź na potrzeby ze strony klientów, którzy chcą szybko i wygodnie móc w pełni korzystać ze wszystkich możliwości nowo zakupionego sprzętu.

Coraz więcej osób zwraca dziś uwagę na odpowiedzialne zakupy, kierując się postawą proekologiczną. Czy MediaMarkt prowadzi jakieś działania w tym zakresie?
Oczywiście, kwestię ochrony środowiska traktujemy priorytetowo. Zachęcamy pracowników i kupujących do zachowań proekologicznych, zwracając uwagę na proste rozwiązania, jak np. zbiórka zużytych baterii czy zakup urządzeń gwarantujących mniejszy pobór energii. Co ważne, w naszych marketach można zostawić zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, niezależnie od gabarytów, zgodny z oferowanym asortymentem, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Czy MediaMarkt będzie angażował się w życie krośnieńskiej społeczności?
MediaMarkt wspiera lokalne społeczności w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy market. Nie inaczej będzie w Krośnie - wybranym miejscowym organizacjom przekażemy sprzęt pomocny w realizacji ich zadań. Chcemy, aby to mieszkańcy zdecydowali w głosowaniu, która z wytypowanych przez nas lokalnych organizacji najbardziej potrzebuje wsparcia. Ta, która wygra w głosowaniu, otrzyma od nas sprzęt o wartości 8 000 zł. Każda z pozostałych dwóch organizacji - sprzęt o wartości 1 000 zł. Głosowanie odbywać się będzie w nowym MediaMarkt już od dnia otwarcia. Zobacz: Media Markt dla krośnieńskich organizacji społecznych. Weź udział w akcji charytatywnej

Czy z okazji otwarcia przygotowali Państwo jakąś specjalną ofertę?
Tak, mamy wiele atrakcyjnych propozycji z różnych kategorii produktowych. Uwadze klientów polecam na przykład iPhone’a 6 za 1499 zł, telewizor Philips  43" za 999 zł, laptopa Acer Aspire 3 intel Celeron 15,6" za 1099 zł, czy pralkę Beko, 1000 obr./min., ładowność 6kg,  za 599 zł.

Zobacz także:
- Otwarto centrum handlowe VIVO! w Krośnie [ZDJĘCIA, FILM]
- Świat technologii wkracza do Krosna. MediaMarkt rozpoczyna działalność

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?