KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przez żołądek do zdrowia

Przez żołądek do zdrowia Fot. www.projektzdrowie.info

Jesteś tym, co jesz - wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Według badań CBOS-u z 2014 roku: "O zachowaniach żywieniowych Polaków", zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie.  Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

REKLAMA


Dieta-cud i inne bajki
Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę-cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy. Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Suplementy czy dieta?
Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji, albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone.

Projekt Zdrowie - pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety bez suplementacji jak i z jej wykorzystaniem. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych.

Celem Projekt Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Firma oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców, którzy maja problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy?
Centrum Projekt Zdrowie otwiera swoje punkty miastach w całej Polsce. Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety - odwiedź stronę internetową centrum i dowiedz się, gdzie możesz otrzymać profesjonalną pomoc dietetyczną.

W Krośnie Projekt Zdrowie Polskie Centrum Dietetyczne znajduje się przy ulicy Niepodległości 15a (tel. 886 619 999).

Umówienie się na wizytę jest proste! Wystarczy wejść na www.projektzdrowie.info, wybrać miasto i wypełnić formularz! Dietetyk skontaktuje się z Tobą i zaproponuje dogodny termin wizyty w gabinecie? Koszt wizyty u dietetyka już od 79 zł! W trakcie wizyty specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz ułożą dla Ciebie tygodniowy plan diety! Zaproponują rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci wyznaczony cel!

Zobacz także: facebook.com/ProjektZdrowieKrosno

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?