Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Jesteś za prohibicją = nie głosuję na Ciebie!"

Na Facebooku powstało wydarzenie założone przez przeciwników "nocnej prohibicji". "Jesteś za prohibicją = nie głosuję na Ciebie!" Mieszkańcy czują się obrażeni samym pomysłem "nocnego zakazu".

REKLAMA"Nocna prohibicja" stała się gorącym tematem dla mieszkańców Krosna. W sprawie uchylenia zakazu mieszkańcy zebrali ponad 2000 podpisów. Także grupa radnych złożyła projekt całkowitego uchylenia zakazu.

Były też dwie propozycje częściowych zmian obowiązywania zakazu, ale żadna nie uzyskała większości w Radzie Miasta: "Nocna prohibicja" bez poprawek. Wśród radnych są zwolennicy likwidacji zakazu

Tymczasem na Facebooku powstało wydarzenie, w którym mieszkańcy dają do zrozumienia, że nie zamierzają głosować na zwolenników "prohibicji". Uważają, że sam pomysł "prohibicji", czyli dyktowanie, co i kiedy dorośli ludzie mogą kupować, jest obraźliwy.

- Radni popierający "Nocną prohibicję" zwyczajnie nas obrażają. Traktują nas jak idiotów, którym trzeba zamknąć sklep, bo inaczej "wpadniemy w patologię" - napisano w wydarzeniu.

Równocześnie apelują, aby monitoring miejski nie był atrapą. Postulują też wyjście naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, tworzenie oferty konstruktywnego spędzania wolnego czasu. Czy takie rozwiązania są lepsze niż "nocny zakaz"?

Wydarzenie znajdziecie tutaj: Jesteś za prohibicją = nie głosuję na Ciebie!

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj