Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dla dobra gospodarstw i zwierząt

W dniu 1 marca 2011 roku w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii z/s w Krośnie odbyło się spotkanie pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa województwa podkarpackiego.


W spotkaniu udział wzięli: Z-ca Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii Janusz Ciołek, Z-ca Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR Marek Owsiany, przedstawiciele OR i Naczelnicy Biur Powiatowych ARiMR, pracownicy Wojewódzkiego oraz Powiatowych Inspektoratów Weterynarii, koordynujący na terenie województwa podkarpackiego realizację kontroli siedzib stad na miejscu w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz kontroli Wymogów Wzajemnej Zgodności.

alt

Spotkanie miało charakter szkoleniowy oraz podsumowujący współpracę wymienionych instytucji, szczególnie w zakresie realizacji kontroli gospodarstw. Zaprezentowano m. in. stan jakości Centralnej Bazy Danych Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt oraz przedstawiono wymogi dla gospodarstw rolnych w zakresie bezpieczeństwa żywności, pasz oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, odnoszące się do rolników, którzy ubiegają się o przyznanie dopłat bezpośrednich. Spełnianie tych wymogów będzie od tego roku weryfikowane w ramach kontroli cross-compliance.

alt

Organizacja tego rodzaju spotkań jest ważnym elementem ścisłej współpracy ARiMR oraz IW na wszystkich szczeblach, mającym na celu bezpośrednią wymianę informacji i rozwiązywanie bieżących problemów.

WIW z/s w Krośnie

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj