Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

"Przedsiębiorcą być!" - warsztaty już 11 października w Jedliczu

Podstawowe zasady księgowania, finanse w firmie czy źródła finansowania to tylko nieliczne z tematów, jakie będą poruszane podczas warsztatów "Przedsiębiorcą być!".

REKLAMASpotkanie przy współpracy z urzędem gminy w Jedliczu odbędzie się 11 października o godz. 17 przy ul. Rynek 6. Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji "Twój biznes to Twoja Inicjatywa", którego pomysłodawcą jest Twoja Inicjatywa! - Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości.

"Przedsiębiorcą być!" to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów wolontariusz fundacji prowadząc kilkugodzinne spotkanie, postara się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki, a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowie także, czym są środki trwałe w firmie oraz udzieli informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.

Spotkanie stanowi okazję do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych przedsięwzięć.

A jeśli na działania brakuje nam funduszy, to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szansę dofinansowania na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki lub dotacji unijnej.

Weź udział w spotkaniu, zarejestruj się online - tutaj. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

kd

  • autor: kd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj