KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Nie taki biznes straszny. Rusza nowy projekt wspierający lokalnych mikroprzedsiębiorców

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

Podkarpackie Centrum Doradztwa dla Mikroprzedsiębiorstw to szansa dla osób, które chcą rozwinąć i unowocześnić swoją firmę. Prowadzący własną działalność gospodarczą często skarżą się na wysokie koszty, zawiłe przepisy, a także brak profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa biznesowego. Naprzeciw ich problemom i oczekiwaniom powstała inicjatywa Podkarpackie Centrum Doradztwa dla Mikroprzedsiębiorstw (PCDM).

REKLAMA


Rekrutacja wciąż trwa
- Podkarpackie Centrum Doradztwa dla Mikroprzedsiębiorstw to niezwykle potrzebne przedsięwzięcie w naszym regionie, zwłaszcza z powodu ciągle istotnego problemu bezrobocia oraz znacznych barier organizacyjnych dla przedsiębiorców - podkreśla Aneta Polańska, Koordynatorka Projektu PCDM, specjalistka ds. doradztwa biznesowego w firmie BD Center sp. z o.o. - Uczestnikom naszego projektu zapewniamy m.in.: indywidualną analizę potrzeb doradczych, pomoc we wdrożeniu nowych rozwiązań, a także dostęp do wyposażonych pomieszczeń biurowych tj. pokoju biznesowego, biura coworkingowego i sali konferencyjnej. Warto również zaznaczyć, że udział w projekcie i korzystanie ze wszystkich jego możliwości nie wiąże się z żadnymi kosztami - podkreśla Aneta Polańska.


Dla nowicjuszy i weteranów
Uczestnikami projektu mogą być mikroprzedsiębiorcy (zatrudniający do 9 pracowników), w tym osoby prowadzące własną działalność, posiadające jednostkę organizacyjną na terenie województwa podkarpackiego. Warunkiem uczestnictwa jest również wcześniejsze nie korzystanie ze wsparcia pomostowego w ramach Działania 6.2 i Poddziałania 8.1.2 POKL. Rekrutacja trwa do 30 czerwca br. Udział w projekcie jest bezpłatny, a wsparcie stanowi pomoc de minimis.

Pomysłodawcą i wykonawcą Podkarpackiego Centrum Doradztwa dla Mikroprzedsiębiorstw jest firma BD Center Sp. z o.o. posiadająca blisko trzynastoletnie doświadczenie w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych. Projekt PCDM jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Człowiek - najlepsza inwestycja.

Więcej informacji w biurze projektu: BD Center Sp. z o.o., Rzeszów, ul. Broniewskiego 8, oraz na stronie internetowej www.mikroprzedsiebiorczosc.bdcenter.pl

bdcenter

  • autor: bdcenter

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?