Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wyjazd na weekend

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wreszcie nadeszły upalne dni i warto dobrze je wykorzystać. Razem z nami zaplanuj wyjazd na weekend. Nie będziesz musiał wtedy sięgać po dodatkowy urlop. W związku z tym jak najszybciej się spakuj i czas wyruszyć na podbój świata. Podlicz swoje fundusze i skorzystaj z naszych porad.

REKLAMAJeśli nie posiadasz zbyt wielkiego zaplecza finansowego warto zorientować się jakie atrakcje są w Twoim regionie. Mogą to być jeziora, w których możesz pływać, piękne parki i okoliczne zabytki. Zazwyczaj skorzystanie z nich nic nie kosztuje lub niezbyt dużo. W przypadku gdy nieco zaoszczędziłeś bardzo dużo ciekawych ofert znajdziesz w Internecie.

Zaplanuj wyjazd w góry albo nad wodę. Zwiedzanie i zdobywanie górskich szlaków jest bardzo ciekawe i odprężające nawet w pojedynkę. Wejście na szczyt gwarantuje pełną satysfakcję. Poszukaj spływów kajakowych lub rejsów żeglarskich, a zapomnisz o nudzeniu się w wolnym czasie. Zabierz ze sobą przyjaciół, rodzinę, drugą połówkę i cieszcie się razem z wspólnych przygód. Ciekawe rejsy organizowane są, także na Mazurach.

Wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a także Ojcowskiego Parku Narodowego naładuje Waszą chęć do działania w tygodniu. Jeśli poszukujesz nowych wrażeń zabierz przyjaciół w Bieszczady i zatrzymajcie się w miejscach gdzie można uczyć się jazdy konnej i ruszcie na przejażdżkę w teren. Oferty tanich noclegów bez problemu odnajdziesz w Internecie. Przed każdym wyjazdem zapoznawaj się z opiniami innych internautów o danych hotelach, do których się wybierasz, aby uniknąć rozczarowania pobytem. Ich oceny pomogą wybrać Ci idealną opcję i miejsce na odpoczynek.

Ciekawe promocje na pobyty wakacyjne wyszukasz na kodbonusowy.pl. To strona, która proponuje najbardziej aktualne kody rabatowe i bonusowe. Jeśli odnajdziesz specjalne hasło możesz otrzymać wyjątkowe obniżki i prezenty. Pamiętaj, żeby nie wchodzić na podejrzane strony, które mogą być pełne wirusów i nie podawaj nikomu swoich prywatnych danych i haseł. Jak wyglądają kody promocyjne zależy od ich twórców.

Przed użyciem znalezionych kodów przeczytaj uważnie instrukcję ich użytkowania, a także zapoznaj się z datą ważności, to bardzo ważne, aby skorzystać należycie z rabatu. Aby poprawnie wykorzystać kod przepisz go w odpowiednie miejsce dokładnie w ten sam sposób jak podał producent. Wszystkie informacje dotyczące ich wykorzystania odnajdziesz w regulaminach promocji, które dostępne są na stronach twórców danych rabatów i promocji.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj