KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj podwójne zaproszenie na seans "Kino Kobiet" - "Zawsze jest czas na miłość"

Helios zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Kino Kobiet" z pozytywną komedią obyczajową "Zawsze jest czas na miłość"! W tym miesiącu wydarzenie odbędzie się we wtorek, 12 grudnia. Mamy dla Was trzy podwójne bilety.

REKLAMA


Drogie Panie, przed Wami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z "Kinem Kobiet". Na ekranie kina Helios zobaczycie wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton "Zawsze jest czas na miłość".

Więcej o wydarzeniu i przygotowanych atrakcjach dowiecie się tutaj: "Zawsze jest czas na miłość" - Helios zaprasza na "Kino Kobiet"

Konkurs!
Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na seans "Kino Kobiet". Aby wygrać wejściówkę, wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Kino Kobiet". W treści maila wpisz odpowiedź na pytanie: kto wcielił się w rolę Donald Horner?

W treści wiadomości nie zapomnij dopisać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (kontakt z laureatem). Kto pierwszy, ten lepszy. Dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty mail z poprawną odpowiedzią zostanie nagrodzony. Laureatów powiadomimy po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa poniedziałku (11 grudnia) do godziny 16:00. Czas START!

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?