Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wygraj podwójne zaproszenie na seans "Kino Kobiet" - "Zawsze jest czas na miłość"

Helios zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Kino Kobiet" z pozytywną komedią obyczajową "Zawsze jest czas na miłość"! W tym miesiącu wydarzenie odbędzie się we wtorek, 12 grudnia. Mamy dla Was trzy podwójne bilety.

REKLAMADrogie Panie, przed Wami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z "Kinem Kobiet". Na ekranie kina Helios zobaczycie wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton "Zawsze jest czas na miłość".

Więcej o wydarzeniu i przygotowanych atrakcjach dowiecie się tutaj: "Zawsze jest czas na miłość" - Helios zaprasza na "Kino Kobiet"

Konkurs!
Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na seans "Kino Kobiet". Aby wygrać wejściówkę, wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Kino Kobiet". W treści maila wpisz odpowiedź na pytanie: kto wcielił się w rolę Donald Horner?

W treści wiadomości nie zapomnij dopisać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (kontakt z laureatem). Kto pierwszy, ten lepszy. Dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty mail z poprawną odpowiedzią zostanie nagrodzony. Laureatów powiadomimy po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa poniedziałku (11 grudnia) do godziny 16:00. Czas START!

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj