KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios w Krośnie inauguruje cykl projektu "Helios na Scenie"

Krośnieńskie kino Helios zaprasza 9 października na pierwszy spektakl w ramach cyklu "Helios na Scenie". W najbliższy poniedziałek Widzowie zobaczą "Wieczór Trzech Króli" w znakomitym spektaklu National Theatre według słynnego dzieła Williama Shakespeare'a.

REKLAMA


Dwa razy w miesiącu, w poniedziałkowe popołudnia na Widzów kina Helios w Krośnie czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy: londyńskiego Royal National Theatre oraz paryskiej Comédie-Française.

"Wieczór Trzech Króli"
Statek rozbija się na skałach. Viola wraz z bratem bliźniakiem Sebastianem zostaje wyrzucona na brzeg, ona w pobliżu miasta, on gdzieś w niedostępnej części wyspy. Viola, aby przetrwać i odnaleźć brata postanawia przebrać się za mężczyznę i wkroczyć na nieznany teren. Pod imieniem Cesaria przystaje na służbę do księcia Orsino, w którym się zakochuje. Książę tymczasem posyła ją do swej ukochanej Olivii. Dziewczyna zakochuje się w posłańcu, nie przeczuwając, że to przebrana kobieta… Tak zaczyna się obłędny wir, komedia omyłek, ale także szał namiętności i ważnych pytań o role płci, dominację mężczyzn i inne nie mniej skomplikowane, uniwersalne problemy.

Kino Helios: Krosno, ul. Bieszczadzka 29 (Centrum Handlowe VIVO! Krosno)
"Helios na Scenie" - spektakl: "Wieczór Trzech Króli"
9 października, godz. 18:30
Bilety: normalny - 38 zł, ulgowy - 32 zł, grupowy (powyżej 15 osób) - 28 zł.

Zobacz również: www.helios.pl/nascenie

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?