Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Aleja tańca": wystawa fotografii i widowisko taneczne w RCKP

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do Galerii Szarej na wystawę fotografii tańca oraz na polsko-słowackie widowisko taneczne #human.

REKLAMAProjekt "Aleja tańca" to cykl warsztatów tanecznych i fotograficznych, zwieńczeniem których jest widowisko taneczne i wystawa fotografii tańca. Efekty warsztatów fotograficznych będzie można zobaczyć podczas wspólnej wystawy uczestników projektu.

Wystawa składa się z dwóch części. Pierwszej, zawierającej 60 zdjęć autorstwa uczestników warsztatów i zaproszonych gości oraz drugiej - składającej się z kolejnych 60 zdjęć, będąca dokumentacją fotograficzną całego projektu i budowania relacji między polską i słowacką grupą taneczną.

Autorzy zdjęć: Krzysztof Antosz, Mariola Bochniak, Paweł Fiejdasz, Aleksandra Fejdasz, Krystian Lachor, Paweł Kowalczyk, Magdalena Tomkiewicz.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Galeria Szara RCKP
Krosno, ul. Kolejowa 1,
Sobota, 24 lutego 2018, godzina 17.00,
wystawa czynna: od 24 lutego do 4 marca 2018,
wstęp: wolny.

O projekcie
Założeniem projektu "Aleja tańca" było zwiększenie atrakcyjności turystycznej regionu na bazie bogactwa kulturowego pogranicza polsko-słowackiego. Realizacja miała na celu stworzenie przestrzeni, w której artyści z Polski i Słowacji mogli przemawiać, jednym, uniwersalnym, pozawerbalnym językiem ciała, jakim posługuje się taniec.

W ramach mikroprojektu zrealizowano działania: Weekend dla Tańca w Krośnie, stworzono polsko-słowacką grupą taneczną, Wakacyjne warsztaty tańca w Krośnie. Ostatnimi wydarzeniami realizowanymi w ramach "Alei tańca" i podsumowującymi projekt są: polsko-słowackie widowisko taneczne #human (zobacz: Aleja tańca #human - spektakl polsko-słowacki w RCKP) oraz wystawa fotografii tańca.

Partner wiodący: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
Partner projektu: Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku.

rckp, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj