Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

7 kwietnia ruszą ulicami Krosna dla Sebastiana i Marzenki

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Sebastian i Marzenka to rodzeństwo poszkodowane w feralnym wypadku, do którego doszło w nocy 10 marca. Młodzi ludzie chcieli pomóc psu, a uderzył w nich pijany kierowca. W akcję pomocy dla poszkodowanych włączyło się wiele osób i instytucji. 7 kwietnia zbiórkę poprowadzi ekipa "Nocnej Jazdy Bez Celu".

REKLAMA"Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno" to nieformalna grupa ludzi, którzy lubią swoje samochody i wspólne spędzanie czasu. Od dawna ich spotkania nie mają już nic wspólnego z "jazdą bez celu", która została tylko w nazwie. Spotkania "Nocnej Jazdy" to wydarzenia charytatywne. Tym razem celem jest pomoc dla Marzenki i Sebastiana. Dołącz do wydarzenia na FB: Nocna Jazda dla Marzenki i Sebastiana - njsbck

O fatalnym wypadku, w którym poszkodowane zostało rodzeństwo, w które uderzył nietrzeźwy kierowca informowaliśmy w KrosnoCity.pl, podobnie jak o podjętych akcjach pomocy poszkodowanym. Najcięższe obrażenia odniosła Marzenka, wokalistka Dysonansu, a jej brat, miłośnik piłki nożnej, ma uszkodzoną nogę. Drugi z braci nie ucierpiał, przynajmniej fizycznie.

Program wydarzenia:
- 20:00: rozpoczęcie spotu - Krosno, ul. Okrzei 1,
- 22:30: start przejazdu przez miasto (grupami do 20 samochodów - każdy prowadzący grupę otrzyma mapę z trasą przejazdu),
- 24:00: powrót na parking - Krosno, Okrzei 1,
- 01:00: zakończenie spotu.

Zobacz:
- 22-latek uderzył w trójkę rodzeństwa. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie
- Pomóż Marzence poszkodowanej przez pijanego kierowcę
- Poszkodowana 24-latka to wokalistka "Dysonansu"

pd

3 komentarzy

 • Zatroskana II

  Po co jeździć i ludziom nie dawać spać w nocy, a przy tym blokować ruch w mieście, co na to kontrola ruchu. Kierowca decydując się na jazdę pod działaniem alkoholu oraz innych środków odurzających nie jest chroniony ubezpieczeniem wynikającym z polis OC ani ubezpieczeń dobrowolnych (AC, NNW). Ubezpieczyciel - wypłaci odszkodowanie należne poszkodowanemu.
  Zażąda jednak zwrotu całości wypłaconej kwoty od sprawcy wypadku, w ramach tak zwanego regresu ubezpieczeniowego. Może się okazać, że skutki jednorazowej lekkomyślności będą ponoszone w niektórych przypadkach nawet dożywotnio. Na wysokość świadczeń odszkodowawczych należnych poszkodowanemu składają się zarówno koszty naprawy uszkodzonego pojazdu, jak również koszty leczenia, sprzętu medycznego, rehabilitacji, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, a nawet dożywotnia renta.

  Zgłoś nadużycie Zatroskana II niedziela, 01, kwiecień 2018 17:28 Link do komentarza
 • Ola Mola

  Chyba poproszę o odszkodowanie za kolejną nieprzespaną noc, cel szczytny życzę młodym szybkiego powrotu do zdrowia ale zbierzcie pieniądze na parkingu i nie popisujcie się tą nocną jazdą samochodami po ulicach miasta bo mieszkają w nim jeszcze inni ludzie którzy też mają swoje problemy i jakoś muszą żyć, jak musicie paliwo stracić to może gdzieś w innym terenie,.proszę jedynie o zrozumienie.

  Zgłoś nadużycie Ola Mola czwartek, 29, marzec 2018 13:02 Link do komentarza
 • Zakroskana

  Marzenka, ile lat ma to dziecko?

  Zgłoś nadużycie Zakroskana czwartek, 29, marzec 2018 08:35 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj