KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gruzińskie Show już w piątek

Już w ten piątek (14 października 2011) po raz pierwszy będziemy mieli okazję podziwiać w Krośnie Gruziński Teatr Tańca. Artyści prosto z Ameryki Południowej, po trasie koncertowej, która zakończyła się ogromnym sukcesem, wystąpią w naszym mieście w Hali Sportowo-Widowiskowej, przy ul. Bursaki 29.

REKLAMA


Projekt narodził się z inicjatywy laureatek światowych festiwali – bliźniaczek o fascynującej urodzie - Maki i Eki Vacheishvili, które założyły zespół w 2000 roku. W roku 2006 Georgian Dance Show Theatre Legacy zdobył prestiżową nagrodę „Gold Eagle”, a każdy z członków został nagrodzony złotym medalem.

alt

Bogactwo choreografii i porywająca muzyka sprawiają, że niepowtarzalne widowisko na długo pozostaje w pamięci. Ekspresja i dynamizm tańca w cudowny sposób wyrażają wszelkie możliwe ludzkie uczucia i emocje: miłość, zazdrość, radość i pożądanie. Artyści swoim tańcem potrafią malować różnorodne obrazy piękna i  obyczaju Gruzji, na które miały wpływ kultura grecka, arabska i rosyjska.

alt

Dodatkowym atutem tego wspaniałego show są przepiękne kostiumy rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy. Jednym słowem: niepowtarzalne widowisko, które oszałamia widza!

TO TRZEBA KONIECZNIE ZOBACZYĆ NA ŻYWO!

Cena biletu: 50 zł - trybuny oraz 70 zł - parter.
Bilety do nabycia w kasie hali.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 013 436 80 03 lub 013 43 621 23.
Ilość miejsc ograniczona.


Zapraszamy na stronę www.promusica.pl do działu Aktualności.

Anna Kwiatkowska
promusica.pl

  • autor: Anna Kwiatkowska, promusica.pl

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?