Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Paryż - miasto zakochanych. Wagabunda Krosno zapraszamy!!!

Dodaj do ulubionych
Cena: od 1660,00 PLN
Kontakt 13 42 012 76
Dodane 2 msc. i 15 godz. temu


Opis

Majówka we Francji:
03.05.2019.-.06.05.2019r.
Francja Paryż- - nazwany stolicą mody i kultury, miastem zakochanych, gdzie można zjeść wytworną kolację, a zarazem "zadowolić" się bagietką, która nigdzie nie smakuje tak jak w stolicy Francji. Żaden przewodnik nie odda niesamowitego nastroju panującego podczas wieczornego spaceru w międzynarodowym tłumie na Champs Elysees, klimatu francuskich kawiarenek czy ferii świateł oglądanych podczas rejsu po Sekwanie, dlatego trzeba to przeżyć samemu podczas tegorocznej majówki!.

Program:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku i przelot do Paryża. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny lub zwiedzanie w zależności od godzin przylotu.
Dzień 2-3
Kolejne dwa dni to czas na poznanie atmosfery miasta oraz jego najważniejszych miejsc takich jak - Muzeum Luwr, Arc du Carrousel, Ogrody Tuileries, Plac de la Concorde, Pola Elizejskie, Łuk triumfalny na Placu de Gaulle`a, Dzielnica łacińska, Dzielnica Montmartre, Plac Trocadero, Wieża Eiffla, Pola Marsowe, Opera Garnier, Plac Vendome.
W przerwach podczas zwiedzania proponujemy czas wolny na posiłek, podczas którego będzie możliwość spróbowania francuskich potraw, takich jak bouillabaisse, brandada, ratatouille, czy tarta tartin oraz suflet i creme brulee oraz skosztowania słynnych francuskich win, calvados, czy oryginalnego szampana.
W Paryżu znajduje się także wiele innych ciekawych atrakcji, z których można skorzystać fakultatywnie w zależności od czasu wolnego.
Wieczorami proponujemy słynne parki rozrywki, które świetnie oddają ducha tego miasta:- Kabarety Paryża, które olśniewają i zachwycają, pełne przepychu rewie, piękne stroje, taniec i muzyka. Wieczór francuski - kolacja francuska złożona z kilku tradycyjnych dań podawanych przy akompaniamencie muzyki regionalnej - kolacja na Wieży Eiffla.
Dzień4
Wymeldowanie z hotelu, czas wolny w zależności od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

Zakwaterowanie:
Hotele 3* położone w pobliżu środków komunikacji miejskiej , w odległości kilku przystanków od największych atrakcji Paryża. Wszystkie hotele oferują wygodnie urządzone i zadbane pokoje 2 osobowe z możliwością 1 dostawki, z łazienką, TV i telefonem.
Wyżywienie:
Śniadania kontynentalne


Lokalizacja na mapie


Krosno, Dworzec PKP

Szczegóły publikacji ogłoszenia

ID ogłoszenia: 4561
Wyświetleń: 53
Ogłoszenie wygasa za: 3 tygodnie i 4 dni od teraz

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj