Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Coraz więcej atrakcji dla kibiców na starcie sezonu GSMP

Coraz więcej atrakcji dla kibiców na starcie sezonu GSMP Fot. Marek Marczak

Kamery na trasie, dodatkowe punkty pomiaru czasu, wyniki online i przez SMS - organizatorzy wyścigu w Załużu rozszerzają nowoczesną ofertę dla kibiców. Jeszcze więcej emocji już od soboty!

REKLAMAOrganizatorzy rozszerzają ofertę usług i atrakcji dla fanów wyścigów górskich. Nowe opcje spodobają się nie tylko kibicom stojącym przy trasie, ale też tym, którzy będą śledzić rywalizację wirtualnie.

Kamery na trasie
- Z satysfakcją możemy potwierdzić, że w tym sezonie będzie można ponownie przez internet oglądać przejazdy wszystkich zawodników. Dzięki kamerom zainstalowanym na trasie i wspólnym wysiłkom Automobilklubu Małopolskiego, aztv.pl, 4turbo.pl oraz Rally&Communication Team możesz mocno trzymać kciuki za twojego faworyta, nawet nie wychodząc z domu. Chcesz w taki sposób śledzić przebieg wyścigu? Nic prostszego, po prostu wejdź na stronę wyniki-online.pl - zapowiadają organizatorzy.

Czas przejazdu dostępny online
Ekipa pracująca dla wyniki-online.pl przez kolejny sezon będzie jak najszybciej podawała informacje o uzyskanym przez zawodników czasie. Od tego sezonu postanowili wprowadzić kolejną ciekawostkę - dwa międzyczasy, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią relację. W Załużu dwa dodatkowe punkty pomiaru czasu będą dostępne przy PO 5 i PO 19, a wynik będzie można sprawdzić w prosty sposób na stronie, po kliknięciu na czas przejazdu wybranego zawodnika.

SMS z wynikami
Wynik twojego faworyta może dotrzeć do Ciebie błyskawicznie dzięki SMS. Wejdź na www.wyniki-online.pl, gdzie łatwo odszukasz numer startowy zawodnika, którego czas Cię interesuje i znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje. Od razu po przejechaniu mety, otrzymasz na telefon czas "swojego" zawodnika.

Aby otrzymać niezbędny kod, trzeba wysłać SMS o treści AG.WYNIKIONLINE na numer 74480. Koszt SMS'a wynosi 4,92 zł (z VAT).

Oficjalnym sponsorem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jest operator telekomunikacyjny Red Bull MOBILE - Twój wstęp do świata Red Bulla!

Partnerami medialnymi 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Sanok-Załuż są: sportowefakty.wp.pl, autoklub.pl, gsmp.pl, krosnocity.pl, isanok.pl, esanok.pl, przemyskie.info.

Zobacz: Lista zgłoszeń - 43. BWG GSMP 2017

Po więcej informacji z cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zapraszamy na facebook.com/pzmGSMP

Zobacz także:
- Rekord frekwencji Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Setka zgłoszeń
- Marcin Wilusz rozpoczyna sezon 2017 w GSMP
- Konkurs dla kibiców. Za tydzień w Załużu startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski
- O co chodzi w GSMP?
- GSMP to nie żarty!

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj