KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

IV Targi Zatrudnienia i Edukacji w PWSZ

IV Targi Zatrudnienia i Edukacji w PWSZ Fot. Łukasz Jaracz

24 marca w kampusie PWSZ w Krośnie odbędą się IV Targi Zatrudnienia i Edukacji. Wydarzenie jest adresowane do studentów, absolwentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także wszystkich osób poszukujących zatrudnienia.

REKLAMA


Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie zapraszają do udziału w IV Targach Zatrudnienia i Edukacji PWSZ w Krośnie.

Dla uczniów, studentów i poszukujących pracy
W trakcie targów będzie można zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży. Udział w targach jest jedną z najbardziej efektywnych form poszukiwania pracy. Targi ułatwiają nawiązanie kontaktów z pracodawcami, pozwalają na uzyskanie informacji odnośnie specyfiki pracy w danej firmie, a także umożliwiają bezpośrednie aplikowanie na dane stanowisko pracy.

Dla firm i instytucji
Organizatorzy zapraszają firmy oraz instytucje do udziału w targach w charakterze wystawców. Udział w targach to możliwość budowania wśród studentów oraz absolwentów wizerunku atrakcyjnego pracodawcy oraz szeroka promocja firmy w środowisku akademickim i na lokalnym rynku pracy.

Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 22 marca na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. O udziale w targach decyduje kolejność zgłoszeń.

IV Targi Zatrudnienia i Edukacji PWSZ w Krośnie
24 marca, godz. 9.30 - 14.00
Kampusie Techniczno-Sportowy (hala sportowa), ul. Wyspiańskiego 20

Pobierz: FORMULARZ ZGŁOSZENIA oraz REGULAMIN.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?