KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Beata z Krosna walczy o koronę Miss Diamond! [ZDJĘCIA]

Beata z Krosna walczy o koronę Miss Diamond! [ZDJĘCIA] Fot. archiwum Beata Czekańska

Już tylko tydzień dzieli nas od zakończenia pierwszego ćwierćfinału konkursu Miss & Mister Diamond. Wśród kandydatek jest Beata Czekańska z Krosna.

REKLAMA


Miss & Mister Diamond to pierwszy konkurs piękności, w którym prawie wszystkie etapy z wyjątkiem Gali Finałowej zostaną przeprowadzone online. Dzięki tej innowacyjnej formie wyłaniania finalistów, każda z osób marzących o karierze ma możliwość podjęcia kroku w stronę spełnienia marzeń, niezależnie od sytuacji finansowej czy innych czynników zewnętrznych.

Konkurs Miss & Mister Diamond cieszy się sporym zainteresowaniem. Biorą w nim udział kandydatki z całej Polski, wśród nich Beata Czekańska z Krosna. Zobacz profil Beaty - tutaj.

- Jestem studentką pierwszego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie (tam obecnie mieszkam). Interesuję się oczywiście modelingiem, współpracuję z kilkoma firmami jako modelka oraz fotomodelka. W przyszłości chciałabym również zostać choreografem pokazów mody - mówi o sobie Beata.

W ćwierćfinale konkursu znalazło się czterdzieści uczestniczek, które zapragnęły zawalczyć o koronę Miss & Mister Diamond oraz cenne nagrody, dlatego to już ostatnie dni aby oddawać głosy i umożliwić wybranym kandydatkom przejście do kolejnego etapu konkursu.

Głosowanie trwa do 14 lipca. Jak głosować?

Beata Czekańska
kandydatka miasta: Krosno

Wyślij sms o treści: TC.XXDI.24.75 pod numer 72068
Opłata za sms premium to 2,46zł/brutto.
Dziennie możesz wysłać nieograniczoną liczbę smsów. SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange). Regulamin SMS, Reklamacje SMS

Na finalistki czekają wspaniałe nagrody, takie jak luksusowa wycieczka zagraniczna dla dwóch osób, samochód osobowy oraz nagroda pieniężna. Ponadto wezmą one udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do znanego, lifestylowego magazynu.

Beata reprezentowała Krosno między innymi w konkursie "The Look of the Year" 2015. Zobacz: Krośnianka wśród najpiękniejszych modelek.

pd
Fot. archiwum Beata Czekańska

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?