KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ulica Kręta: brak oznakowania, nie działają światła. Przejście do likwidacji

Ulica Kręta: brak oznakowania, nie działają światła. Przejście do likwidacji Fot. KrosnoCity.pl

Wracamy na ul. Krętą. Istniejące tam przejście dla pieszych dosłownie zarosło, a światła nie działają. Co dalej, czy sygnalizatory będą rdzewieć bezczynnie?

REKLAMA


Światłami dla kierowców przy skrzyżowaniu ul. Niepodległości i ul. Krętej zajmowaliśmy się po ich zainstalowaniu: Pokrętne światła przy Niepodległości

Teraz zwracamy uwagę na przejście dla pieszych. Sygnalizacja świetlna nie działa, fragment chodnika jest zarośnięty, a oznakowanie nie zostało uzupełnione. Co dalej?

- Sygnalizatory na przejściu dla pieszych przez ul. Krętej zostały wyłączone z uwagi na apele mieszkańców oraz fakt, że piesi z niego nie korzystali - informuje Joanna Niepokój z urzędu miasta Krosna.

Rozważana jest możliwość demontażu sygnalizatorów dla pieszych oraz całkowita  likwidacja przejścia.

pd

 • autor: pd

5 komentarzy

 • Faken

  Działa działa,fake news

  Zgłoś nadużycie Faken niedziela, 30, lipiec 2017 06:24 Link do komentarza
 • AAA+

  Mówisz o zatrudnianiu swoich,taki etatyzm rodzinny ? To filozofia znana w świecie polityki tej na górze i tej w wydaniu lokalnym. Pijarowo można to podpiąć pod POLITYKE PRORODZINNĄ.

  Zgłoś nadużycie AAA+ sobota, 29, lipiec 2017 15:08 Link do komentarza
 • AAA+

  Wieść gminna niesie, że w podziemiach magistratu są półki zapełnione słoikami vel wekami a w nich same koncepcje.Tak więc nie mamy się o co martwić kochani mieszkańcy podkarpackiego grodu, Ja dzięki tej wiedzy śpie spokojnie :)

  Zgłoś nadużycie AAA+ sobota, 29, lipiec 2017 14:53 Link do komentarza
 • stop głupocie i obłudzie

  AAA+@ czy ty chcesz świadomie Dyzme i rogacza wprowadzić w szok termiczny.. Dla nich rozumowanie logiczne równa się "O". Bo takie jest rozumowanie krośnian skoro na ciecia Dyzmer głosują. Dyzma czym bardziej zaoszczędzą w jednostkach podległych jak szkoła, RCKP itp tym więcej zatrudnią kolesi i rodzinę ich w urzędzie miasta na koszt mieszkańców Krosna. Obudźcie się głupole krosna .

  Zgłoś nadużycie stop głupocie i obłudzie sobota, 29, lipiec 2017 14:22 Link do komentarza
 • AAA+

  Proponuje w magistracie zrobić tzw. Burze Mózgów. Tylko nie zapomnijcie o tabletkach przeciwbólowych, bo taka dawka pomysłów i koncepcji może się skończyć dla Was silnym bólem głowy a nawet migreny. Planiści... psia mać

  Zgłoś nadużycie AAA+ sobota, 29, lipiec 2017 13:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?