KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jest poprawa w "Hipokratesie"?

Jest poprawa w "Hipokratesie"? Fot. KrosnoCity.pl

Sytuacja przychodni lekarskiej na os. Tysiąclecia ("Hipokrates") poruszona została podczas lutowej sesji Rady Miasta. O uwagach na jej temat mówiła radna Daria Balon.

REKLAMA


"Hipokrates" to jedna z działających w Krośnie przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Przewodnicząca komisji Zdrowia, radna Daria Balon (PO) zapytała prezydenta o szczegóły spotkania dotyczącego działalności tej placówki.

- Komisja na bieżąco pilotuje sprawę przychodni na os. Tysiąclecia - zaznaczyła radna Balon. Odpowiedzi udzielił zastępca prezydenta, Bronisław Baran.

- Wizyta była spowodowana uwagami zgłaszanymi przez mieszkańców, co do jakości i warunków funkcjonowania tego podmiotu - mówił Bronisław Baran.

- Po rozmowach zostały zadeklarowane konkretne działania ze strony dyrektora. Mogę powiedzieć, że konsekwentnie wprowadzane są usprawnienia. Pojawiają się kwestie kolejnych działań - podkreślał zastępca prezydenta.

Chodzi między innymi o kolejne remonty, w tym łazienek. Celem jest poprawa komfortu pacjentów.

pd

 • autor: pd

15 komentarzy

 • Kierowniczka przychodni

  Dawno nie korzystałam z usług przychodni,dlatego zaskoczyło mnie nowe wnętrze.Nareszcie!!!Zauważyłam też nowe Panie pracujące w przychodni,bardzo miłe,uprzejme i usmiechnięte.Natomiast,,stary'' personel do wymiany,zwłaszcza tęga,czarnowłosa pielęgniarka,która chyba przychodzi do pracy za karę,Kobieto więcej życzliwości do ludzi!!!

  Zgłoś nadużycie Kierowniczka przychodni piątek, 11, maj 2018 08:49 Link do komentarza
 • coolka

  Sam remont w przychodni "Hipokrates" nie rozwiąże spraw związanych z obsługą. Co prawda Panie pielęgniarki wyszły do pacjentów, ale tylko częściowo. Wspaniałym pomysłem było zamontowanie przy rejestracji lady o wysokości 1,30 m za którą, jak za wałem obronnym siedzą wspomniane Panie pielęgniarki. Jak osoba mająca 154 cm wzrostu może się porozumieć z Panią siedzącą za kontuarem? Sam mierząc ciut więcej, podczas załatwiania sprawy miałem wrażenie jakbym rozmawiał oknem znajdującym się naprzeciwko. Czy nie można chociaż na części obniżyć wspomnianej lady tak, żeby osoby o niższym wzroście miały łatwiej?
  Kolejną bolączką jest rejestracja telefoniczna, a szczególnie do lekarza przyjmującego w godzinach popołudniowych. Pewnego razu, przez kilka dni próbowałem zarejestrować się telefonicznie do lekarza żeby po pracy skorzystać z porady. Niestety za każdym razem, jeżeli już ktoś raczył podnieść słuchawkę, to odprawiał mnie z kwitkiem informując dowcipnie, że trzeba próbować, a najlepiej przyjść się zarejestrować rano osobiście. Naprawdę świetny pomysł. Gdybym mógł przyjść rano się zarejestrować, to nie czekałbym do popołudnia na lekarza. A wystarczy pomyśleć i do lekarzy przyjmujących od godziny 12 czy 14 zacząć rejestrować godzinę wcześniej (również telefonicznie). Wtedy rano będą mniejsze kolejki, a osoby pracujące będą się mogły łatwiej umówić na wizytę.

  Zgłoś nadużycie coolka niedziela, 22, kwiecień 2018 19:46 Link do komentarza
 • syn kolejarza

  Czy prawda że w Przychodni wszystkie panie z rejestracji nie posiadają podstawowych kwalifikacji pielęgniarskich? (Opinia od personelu)

  Zgłoś nadużycie syn kolejarza piątek, 06, kwiecień 2018 14:19 Link do komentarza
 • Krwiopijca

  Poprzez chorą i żle funkcjonującą rejestrację w Przychodni Wojska Polskiego uprawnieni do przyjęcia poza kolejnością nie mogą skorzystać z danego im przywileju. To jedyna przychodnia w Krośnie która tego nie czyni olewając uprawnionych.

  Zgłoś nadużycie Krwiopijca piątek, 06, kwiecień 2018 12:28 Link do komentarza
 • Tadek Niejadek

  potwierdzam nieodbieranie telefonów w przychodni na Wojska Polskiego oraz chybioną rejestrację na daną godzinę która nigdy się nie pokrywa z rzeczywistością zawsze opóżnienie do godz. a nawet półtorej.

  Zgłoś nadużycie Tadek Niejadek piątek, 06, kwiecień 2018 12:09 Link do komentarza
 • edzio

  Niestety ale to jest niepubliczny zakład i można tylko ponarzekać a właściciele jak widać mają "dużo szczęścia", że w takich warunkach otrzymali zezwolenie na pracę (pobieranie pieniędzy z NFZ).

  Zgłoś nadużycie edzio sobota, 31, marzec 2018 12:33 Link do komentarza
 • Józek Faliszek - Naftowa

  Faktycznie gabinet stomatologiczny jest stary i brudny :(:(. Szkoda.
  Widzę za to poprawę w korytarzu. Bardzo ładnie wygląda poczekalnia.
  Ubikacje również należałoby poprawić. Ale to już raczej w gestii dyrektora placówki. W ogóle dziwie się że nie zależy mu na poprawie wyglądu.

  Częściej bywam na dole , bo mam mniejsze dzieci. Tam niestety jest słabo. Pediatria kuleje strasznie. Pań wiecznie nie ma. Bałagan i zamieszanie.

  Zgłoś nadużycie Józek Faliszek - Naftowa piątek, 30, marzec 2018 12:11 Link do komentarza
 • Bogusia mieszkam na Wyspiańskiego

  Nie Pan ustala priorytetowość obowiązków tak się składa drogi kolego.
  Jedna z Pań powyżej napisała słuszną uwagę TO NIE JEST INFOLINIA

  Zgłoś nadużycie Bogusia mieszkam na Wyspiańskiego piątek, 30, marzec 2018 12:03 Link do komentarza
 • Zofia W z Tysiąclecia

  A ja uważam że sytuacja się bardzo poprawiła.
  Narzekacie , że Panie nie odbierają telefonów- tak się składa że nie pracują na infolinii i w tym czasie widać robią coś innego, ważniejszego niż szanownym komentatorom się wydaje. Jak jesteście tacy cwani i tylko piszecie byle sobie popisać to niech się któryś podpisze z imienia i nazwiska.

  Pan Edek piszę że odchodzą ploty- rozumiem że Pan jak pracuje , czy pracował to bite 8 godzin siedział Pan z głową w komputerze lub gdzies indziej i nie zamienil słowa z nimi. No cóż przykro mi z tego powodu widać w takim zespole Pan pracował. Wolność słowa mój drogi Edku.

  Ludzie zawsze narzekają i narzekać będą.
  Przychodzą do lekarza byle z bólem paluszka , dzwonią po 15 razy dziennie bo ciśnienie bo recepta. Ciekawe jakbyście się zamienili z Paniami pracującymi w przychodzi. Najlepiej wypisywać pierdoły.

  Zgłoś nadużycie Zofia W z Tysiąclecia piątek, 30, marzec 2018 12:01 Link do komentarza
 • grafik

  A co z gabinetem dentystycznym? Jest w stanie paskudny, brak higieny, paskudnie. Co do telefonów to czasami i 60 razy nie pomoże.

  Zgłoś nadużycie grafik piątek, 30, marzec 2018 03:40 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?