KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weź udział w konkursie i przygotuj "Kartkę Wielkanocną Wojewody Podkarpackiego"

Weź udział w konkursie i przygotuj "Kartkę Wielkanocną Wojewody Podkarpackiego" Fot. UW Rzeszów

Kartka wielkanocna, którą roześle wojewoda, zostanie wyłoniona w konkursie. Wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska zaprasza do udziału w konkursie "Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego".

REKLAMA


W konkursie wojewody mogą brać udział podopieczni świetlic szkolnych, wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych, placówek wsparcia dziennego z terenu województwa podkarpackiego (domy dziecka, rodzinne domy dziecka, świetlice socjoterapeutyczne, świetlice profilaktyczno-wychowawcze, ośrodki opiekuńcze i wychowawcze, stowarzyszenia rodzicielstwa zastępczego).

Celem konkursu "Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego" jest przedstawienie atmosfery Świąt Wielkanocnych z perspektywy dzieci i młodzieży oraz zachęcenie do kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie wielkanocnej kartki, która, wraz z życzeniami wojewody podkarpackiego, zostanie zamieszczona na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie i rozesłana drogą elektroniczną do pracowników urzędu, samorządowców, parlamentarzystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę indywidualną, natomiast do placówki, którą reprezentuje, trafi nagroda dodatkowa.

Zobacz:
- Regulamin konkursu
- Karta zgłoszeniowa

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?