KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Rymanów w obiektywie czasu" - weź udział w konkursie fotograficznym

Fundacja "Jaś Wędrowniczek" w Rymanowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Rymanów w obiektywie czasu". Zgłoś swoje prace do 20 października i wygraj atrakcyjną nagrodę.

REKLAMA


Posiadasz w fotograficznym ujęciu ciekawe, historyczne miejsca z terenu Gminy Rymanów? A może uwieczniłeś zabytki lub pamiątki z przeszłości? Podziel się nimi, i weź udział w konkursie fotograficznym.

- Zdjęcia konkursowe mają ilustrować ciekawe historycznie miejsca z terenu Gminy Rymanów. Mogą to to być różne obiekty, zabytki lub tylko ich detale, pomniki przyrody oraz mniej znane, unikatowe miejsca związane z historią ziemi rymanowskiej - mówią organizatorzy.

Celem konkursu jest: dokumentacja ciekawych historycznie miejsc, upowszechnianie sztuki fotograficznej oraz inspiracja do kreatywnej pracy artystycznej.

Szczegóły techniczne określające wymogi, jakie mają spełniać zdjęcia zgłaszane do konkursu, określa regulamin, z którym można się zapoznać na: www.jas-wedrowniczek.pl

Nagrody główne:
- miejsce I: nagroda rzeczowa (wartość nagrody 200 zł),
- miejsce II: nagroda rzeczowa (wartość nagrody 150 zł),
- miejsce III: nagroda rzeczowa (wartość nagrody 100 zł),
- oraz 20 wyróżnień w postaci drobnych nagród rzeczowych.

Organizatorzy planują wieloformatowy wydruk 10 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć, w formacie 70x100cm, które będą prezentowane na uroczystości zakończenia projektu oraz na różnych wystawach (w siedzibie organizatora oraz w zainteresowanych Galeriach, Ośrodkach Kultury, itp.).

Organizatorem konkursu jest Fundacja "Jaś Wędrowniczek" w Rymanowie (ul. Bieleckiego 8). Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?