KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Drogeria Hebe w krośnieńskiej Galerii VIVO! otwarta

Drogeria Hebe w krośnieńskiej Galerii VIVO! otwarta Fot. archiwum

29 września sieć drogerii Hebe wzbogaciła się o kolejną placówkę w województwie podkarpackim, tym razem w Krośnie. Nowa drogeria mieści się w centrum handlowym Galeria VIVO! przy ulicy Bieszczadzkiej 29. Z tej okazji na klientów czekają promocje do -30% na wybrane marki makijażowe oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

REKLAMA


Hebe to nowoczesna drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny  asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades czy Exclusive. Hebe posiada również bogatą ofertę dermokosmetyków i kosmetyków profesjonalnych.

Z okazji otwarcia Hebe przy ul. Bieszczadzkiej 29 w Krośnie firma przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję -30% na kosmetyki makijażowe takich marek jak: Hean, GOSH, L’Oréal, Rimmel i Bourjois. Akcja obowiązuje od 29 września do 2 października br. lub do wyczerpania zapasów. Oprócz tego klienci mogą zakupić wybrane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na stronie www.hebe.pl

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe przy ul. Bieszczadzkiej 29 w Krośnie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 6 do 8 października br., przy zakupach za minimum 20 zł.

Nowo otwarta drogeria Hebe przy ul. Bieszczadzkiej 29 w Krośnie będzie czynna codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 i w niedziele w godzinach 10:00-20:00.

Zobacz także:
- Otwarto centrum handlowe VIVO! w Krośnie [ZDJĘCIA, FILM]
- Nowy MediaMarkt w Krośnie. Pierwszy adres dla fanów technologii [WYWIAD]
- KiK mówi "dzień dobry"!
- Świat technologii wkracza do Krosna. MediaMarkt rozpoczyna działalność
- Media Markt dla krośnieńskich organizacji społecznych. Weź udział w akcji charytatywnej
- Filmowe hity zainaugurują otwarcie kina Helios w Krośnie. Nie zabraknie atrakcji
- Recman świętuje otwarcie nowego salonu w Galerii VIVO! Krosno

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?