Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W poniedziałek więcej słońca. Będzie wiosennie ciepło

Pierwsza niedziela kwietnia (06.04) pogodna była jedynie na wschodzie i w części centrum naszego kraju. Na pozostałych obszarach nieunikniono słabych opadów deszczu. Wiatr i odczuwalna temperatura dała wyraz bardziej jesieni, niż wiosny. Warunki biometeorologiczne na zachodzie i na południu były zdecydowanie niekorzystne. Co czeka nas początkiem tygodnia?

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie umiarkowane z większymi rozpogodzeniami, aż do zachmurzenia małego. Bez opadów. Do końca dnia na termometrach odnotujemy do 8 °C. W nocy temperatura spadnie do minimum 4 °C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.  Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1018 hPa.

W poniedziałek czeka nas zupełny zwrot sytuacji w pogodzie. Po pochmurnej i deszczowej niedzieli czas na słońce i wyższe temperatury. Nasze termometry mogą zanotować nawet do 17 stopni. Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, dzień bez opadów. Ciśnienie stabilne - 1018 hPa., jego spadek zanotujemy dopiero pod koniec dnia. Wieczór pogodny, bez opadów. Termometry wskażą do 11 °C. Wiatr słaby, zmienny.

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj