Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Początek tygodnia przy 21 st. C. Popada, miejscami zagrzmi

Początek tygodnia przy 21 st. C. Popada, miejscami zagrzmi Fot. Łukasz Jaracz

Po piątkowych opadach deszczu i sobotnim - pochmurnym dniu przyszedł czas na ciepłą i słoneczną niedzielę. W najcieplejszej części dnia odnotowano na stacji meteo w Krośnie 21 st. C. Zobaczcie co przyniesie nam początek tygodnia.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane, padać nie będzie. Słupki rtęci wskażą blisko 13 °C. Wiatr słaby, zachodni.  Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1007 hPa.

W poniedziałek (28.04) czeka nas pogodne, słoneczne przedpołudnie. Przelotne opady deszczu oraz niewykluczone lokalne burze spodziewane są późniejszym popołudniem. Słupki rtęci wskażą w najcieplejszej części dnia 21 st. C.

Wieczorem nadal pozostaniemy w strefie średniego zachmurzenia. Niewykluczone, przejściowe lokalne opady deszczu. W nocy będzie ciepło. Termometry wskażą od 9 do 11 st. C. Wiatr słaby, południowy i południowo zachodni.

Wtorek (29.04) ciepły. Z początku zauważymy zanikające zachmurzenie. Dalsza część dnia będzie pogodna. Termometry wskażą 21 °C. Wiatr północno-zachodni, nie przekroczy 9 km/h. Noc również pogodna, temperatura spadnie do 10 stopni.

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj