Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Koniec tygodnia chłodny, lecz opady ustąpią. W sobotę możliwy pierwszy przymrozek

W sobotę nad ranem temperatura spadnie lokalnie do -1°C. W ciągu dnia trochę cieplej. W sobotę nad ranem temperatura spadnie lokalnie do -1°C. W ciągu dnia trochę cieplej. Fot. PixaBay

Nie widać babiego lata w prognozach, aczkolwiek poprawa pogody nadejdzie już w najbliższy weekend. Sobotnia noc będzie chłodna, temperatura spadnie w pobliże 0°C, lokalnie wystąpią przymrozki, w ciągu dnia będzie również niezbyt ciepło. Wreszcie przestanie intensywnie padać.

REKLAMAW nocy z czwartku na piątek pozostaniemy pod wpływem niżu, który znad Węgier przemieści się nad Ukrainę. Z północnego wschodu wciąż napływać będzie przetransformowane powietrze arktyczne. Zachmurzenie duże, możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1017 hPa, będzie bez większych zmian.

W piątek w ciągu dnia znajdziemy się w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Pozostaniemy w tej samej masie powietrza. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9°C do 10°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1017 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z piątku na sobotę pozostaniemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Pozostawać będziemy w tym samym, starym powietrzu arktycznym. Zachmurzenie małe i umiarkowane, nad ranem lokalnie wzrastające do dużego. Mgła ograniczająca widzialność do 100 metrów. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana pogarszająca się do złej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1018 hPa, będzie bez większych zmian.

W sobotę w ciągu dnia sytuacja baryczna nie ulegnie istotnym zmianom. Pozostaniemy również w tej samej, chłodnej masie powietrza. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność zła poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z soboty na niedzielę sytuacja baryczna nie ulegnie istotnej zmianie. Pozostawać będziemy w tym samym, chłodnym powietrzu. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 2°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą wschodniego. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1021 hPa, będzie powoli wzrastać.

W niedzielę w ciągu dnia pozostaniemy w słabogradientowym obszarze podwyższonego ciśnienia. Wciąż napływać będzie to samo, chłodne powietrze z północnego wschodu. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1022 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj