KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Początek tygodnia z łagodną zimą. W poniedziałek wyjrzy słońce, we wtorek więcej chmur

W poniedziałek i wtorek lekki mróz. Będzie trochę słońca, trochę chmur. W poniedziałek i wtorek lekki mróz. Będzie trochę słońca, trochę chmur. Fot. KrosnoCity.pl

Na odejście zimy jeszcze poczekamy, początek tygodnia z mrozem, ale niewielkim. W poniedziałek pokaże się słońce, zaś we wtorek niebo zdominują chmury.

REKLAMA


W nocy z niedzieli na poniedziałek znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Morza Czarnego. Napływać będzie przetransformowane powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1032 hPa, będzie powoli spadać.

W poniedziałek w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Morza Czarnego, w tej samej, przetransformowanej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1027 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z poniedziałku na wtorek będziemy w słabogradientowym obszarze podwyższonego ciśnienia, w tym samym starym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do całkowitego. Lokalnie niewykluczone słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1025 hPa, będzie się wahać.

We wtorek w ciągu dnia dostaniemy się pod wpływ płytkiej zatoki niżowej związanej z niżem znad Rosji. Z północnego zachodu na południowy wschód powoli przemieszczać się będzie rozmywający się front okluzji. Zachmurzenie duże całkowite, niewykluczone słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -3°C do -2°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1024 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?