KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zima ma się dobrze. W środę i czwartek również mróz

W środku tygodnia kontynuacja zimy. W środę mróz łagodniejszy. W środku tygodnia kontynuacja zimy. W środę mróz łagodniejszy. Fot. KrosnoCity.pl

W środę może prószyć drobniutki śnieżek, w czwartek chwyci wyż i temperatura jeszcze spadnie. Napływać będzie mroźne powietrze, więc zima nie odpuszcza.

REKLAMA


W nocy z wtorku na środę pozostaniemy jeszcze w płytkiej zatoce niżowej z frontem okluzji. Będziemy w chłodnym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie całkowite, możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, północno-zachodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1029 hPa, będzie powoli rosnąć.

W środę w ciągu dnia sytuacja baryczna nie zmieni się w sposób istotny. Pozostaniemy w tej samej, chłodnej masie powietrza. Zachmurzenie całkowite, możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1031 hPa, będzie powoli rosnąć. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek dostaniemy się pod wpływ wyżu znad zachodniej Rosji. Nadal napływać będzie mroźna masa powietrza. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -8°C do -7°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1034 hPa, będzie powoli rosnąć.

W czwartek w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Europy Wschodniej. Nadal napływać będzie to samo, mroźne powietrze. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą wschodniego. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1035 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?