KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Końcówka tygodnia z mroźnymi nocami. Będzie więcej słońca

Koniec tygodnia z mroźnymi nocami. Będzie jednak więcej słońca. Koniec tygodnia z mroźnymi nocami. Będzie jednak więcej słońca. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Przed nami więcej okresów z pogodnym niebem, a to oznacza spory mróz nocami. Najmroźniejsza będzie noc piątkowa, w sobotę i niedzielę również chłodno, ale w ciągu dnia temperatura będzie wyższa. Na odwilż jeszcze poczekajmy.

REKLAMA


W nocy z czwartku na piątek znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Węgier. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -15°C do -14°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1035 hPa, będzie powoli spadać.

W piątek w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Węgier, w tej samej, przetransformowanej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1032 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z piątku na sobotę znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Węgier, w tej samej masie powietrza. Będzie zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -13°C do -12°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1030 hPa, będzie powoli spadać.

W sobotę w ciągu dnia będziemy w zasięgu wyżu, którego centrum przemieści się nad Ukrainę. Pozostaniemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1027 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne i obojętne.

W nocy z soboty na niedzielę pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Europy Wschodniej, w starym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -9°C do -8°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1028 hPa, będzie się wahać.

W niedzielę w ciągu dnia sytuacja baryczna nie zmieni się w sposób istotny. Pozostawać będziemy także w tej samej, starej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1027 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?