KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Początek tygodnia kontynuacją zimy. W poniedziałek i wtorek mróz

Początek tygodnia mroźny. Będziemy pod wpływem wyżu. Początek tygodnia mroźny. Będziemy pod wpływem wyżu. Fot. KrosnoCity.pl

Wiemy już, że na pewno styczeń 2017 okaże się chłodniejszy od normy wieloletniej. Początek przyszłego tygodnia również z mrozem, będziemy w zasięgu wyżu i towarzyszyć nam będzie chłodny wiatr z kierunków południowych.

REKLAMA


W nocy z niedzieli na poniedziałek znajdować się będziemy pod wpływem wyżu znad Rosji. Napływać będzie mocno przetransformowane, polarno-morskie powietrze. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -10°C do -9°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1028 hPa, będzie się lekko wahać.

W poniedziałek w ciągu dnia sytuacja baryczna nie ulegnie istotnej zmianie. Pozostaniemy w starym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -3°C do -2°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1026 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z poniedziałku na wtorek pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Europy Wschodniej. Nadal będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -6°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowy. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1024 hPa, będzie się wahać.

We wtorek pozostawać będziemy pod wpływem wyżu z centrum nad Europą Wschodnią, w tej samej, starej - mocno przetransformowanej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od -3°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1026 hPa, będzie powoli rosnąć. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?