KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Najbliższe dni z całodobowym mrozem. Koniec tygodnia pod znakiem wyżu

Do końca tygodnia będzie mroźno. Pozostaniemy w zasięgu wyżu. Do końca tygodnia będzie mroźno. Pozostaniemy w zasięgu wyżu. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Do końca tygodnia trzymać będzie całodobowy mróz. Wyż znad Europy Północnej kieruje do nas mroźną masę powietrza ze wschodu. Termiczna zima trwa dalej.

REKLAMA


W nocy z czwartku na piątek pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Skandynawii. W dalszym ciągu ze wschodu napływać będzie mroźne powietrze polarno-kontynentalne. Zachmurzenie całkowite. Temperatura minimalna od -8°C do -7°C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1034 hPa, będzie się wahać.

W piątek w ciągu dnia sytuacja baryczna nie zmieni się w sposób istotny. Pozostawać także będziemy w mroźnym powietrzu kontynentalnym. Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1033 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z piątku na sobotę pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Europy Północnej. Nadal napływać będzie mroźne, kontynentalne powietrze ze wschodu. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od -10°C do -9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1034 hPa, będzie się wahać.

W sobotę w ciągu dnia sytuacja baryczna nie ulegnie istotnym zmianom. Nadal będziemy w tej samej, polarno-kontynentalnej masie powietrza. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1034 hPa, będzie się wahać. Warunki biometerologiczne niekorzystne.

W nocy z soboty na niedzielę sytuacja baryczna wciąż będzie bez większych zmian. Pozostaniemy w mroźnym powietrzu kontynentalnym. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -10°C do -9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1035 hPa, będzie się wahać.

W niedzielę w ciągu dnia pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Europy Północnej. Ze wschodu napływać będzie mroźne powietrze kontynentalne. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1037 hPa, będzie powoli rosnąć. Warunki biometeorologiczne obojętne i niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?