KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na początku tygodnia odwilży ciąg dalszy. We wtorek opady deszczu

We wtorek wystąpią opady deszczu. We wtorek wystąpią opady deszczu. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Odwilż trwa i trwać będzie nadal. Poniedziałkowa noc co prawda z małym przymrozkiem, jednak potem dominować będzie dodatnia temperatura. We wtorek pojawią się opady deszczu.

REKLAMA


W nocy z niedzieli na poniedziałek znajdziemy się w zasięgu wyżu znad Europy Wschodniej. Pozostaniemy w przetransformowanej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1023 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia pozostaniemy jeszcze w zasięgu słabnącego wyżu znad Europy Wschodniej. Nadal napływać będzie to samo, przetransformowane powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1020 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z poniedziałku na wtorek dostaniemy się pod wpływ niżu przemieszczającego się znad Bałtyku nad zachodnią Rosję i związanego z nim ciepłego frontu atmosferycznego. Będziemy w powietrzu polarno-morskim - początkowo starym, potem ciepłym. Zachmurzenie duże i całkowite, opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1015 hPa, będzie spadać.

We wtorek w ciągu dnia znajdziemy się w zasięgu niżu znad Rosji i związanego z nim chłodnego frontu atmosferycznego. Będziemy w powietrzu polarno-morskim, początkowo ciepłym, potem chłodnym. Zachmurzenie duże i całkowite, opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1010 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?