Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Najbliższe noce przyniosą przymrozki. W środę nad ranem nawet -5°C

W połowie tygodnia (i listopada) będziemy w zasięgu wyżu. Czekają nas noce z przymrozkami. W połowie tygodnia (i listopada) będziemy w zasięgu wyżu. Czekają nas noce z przymrozkami. Fot. PixaBay

Wyż rozbudowuje się, trwa więc wzrost ciśnienia, niebawem chmur będzie trochę mniej, utrzyma się bardzo słaby wiatr. W listopadzie pogodne noce z ledwo odczuwalnym wiatrem często wiążą się już z przymrozkami i należy się ich spodziewać w najbliższych dniach. Najchłodniejszym momentem trwającego tygodnia będzie środowy poranek.

W nocy z wtorku na środę (14/15.11.2017) będziemy w zasięgu wyżu znad Alp. Pozostawać będziemy w chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra pogarszająca się miejscami do bardzo słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1027 hPa, będzie powoli wzrastać.

W środę w ciągu dnia (15.11.2017) będziemy pod wpływem wyżu, który znad Alp przemieści się nad Ukrainę. Napływać będzie ta sama, chłodna masa powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 5°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność słaba poprawiająca się do umiarkowanej i dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1028 hPa, będzie się nieznacznie wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne i niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (15/16.11.2017) pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Ukrainy. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, zmienny, okresami cisza. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1029 hPa, będzie bez większych zmian.

W czwartek w ciągu dnia (16.11.2017) pogodę na Podkarpaciu w dalszym ciągu kształtować będzie wyż znad Ukrainy. Pozostawać będziemy w tym samym powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1028 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

JPK - Urząd Skarbowy Krosno

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj