Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Od środy wyraźnie cieplej, w czwartek wręcz gorąco. Będzie słonecznie i nawet do 28°C

W środku tygodnia czeka nas pogodowa sielanka. Będzie zdecydowanie cieplej. W środku tygodnia czeka nas pogodowa sielanka. Będzie zdecydowanie cieplej. Fot. PixaBay

Wraca lato. O ile początek miesiąca i bieżącego tygodnia mogły niepokoić wszystkich korzystających z uroków wakacji, o tyle od jutra zacznie robić się wyraźnie cieplej. W środku tygodnia po chłodnym epizodzie nie będzie już śladu. Czwartek zapowiada się gorąco, temperatura maksymalna w godzinach popołudniowych osiągnie nawet 27°C, 28°C. Cieplejsze oczywiście także noce. Na ogół słonecznie.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (3/4 lipca 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Napływać zacznie stare powietrze polarno-morskie. Na ogół bezchmurnie, okresami zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1017 hPa, będzie bez większych zmian.

W środę w ciągu dnia (4 lipca 2018) sytuacja baryczna nie ulegnie istotnym zmianom. Pozostaniemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 25°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą zachodniego. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1016 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (4/5 lipca 2018) pozostaniemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Nadal będziemy w powietrzu polarno-morskim starym. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 12°C do 13°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1016 hPa, będzie się lekko wahać.

W czwartek w ciagu dnia (5 lipca 2018) nad Polskę nasunie się płytka zatoka niżowa związana z niżem znad Rosji. Z zachodu napływać zacznie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 27°C do 28°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1012 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne rano obojętne, potem niekorzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj