Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

W poniedziałek gorąco - do 29°C, we wtorek do 25°C. Będzie sporo słońca

Poniedziałek będzie gorący, wtorek trochę chłodniejszy. Na ogół słonecznie i bez opadów. Poniedziałek będzie gorący, wtorek trochę chłodniejszy. Na ogół słonecznie i bez opadów. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Jesteśmy w rozgrzanej masie powietrza, w której popołudniami temperatura z łatwością przekracza próg gorąca i pozostaniemy w niej także w poniedziałek. Sytuacja trochę zmieni się we wtorek, gdy od północnego zachodu nasunie się mało aktywny front chłodny, którego przejście przez południową Polskę objawi się właściwie jednak tylko kilkugodzinnym wzrostem zachmurzenia i niższą temperaturą maksymalną, która nie przekroczy 25°C.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (19/20 sierpnia 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Utrzyma się nad nami powietrze polarno-morskie stare. Będzie bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 14°C do 15°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1019 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (20 sierpnia 2018) pozostaniemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Nad większością kraju, w tym nad Podkarpaciem, utrzyma się gorące powietrze polarno-morskie stare. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 28°C do 29°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne i niekorzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (20/21 sierpnia 2018) dostaniemy się pod wpływ niżu znad Rosji, a od północnego zachodu nad ranem nasunie się strefa mało aktywnego chłodnego frontu atmosferycznego. Pozostaniemy jeszcze w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 17°C do 18°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1016 hPa, będzie powoli wzrastać.

We wtorek w ciągu dnia (21 sierpnia 2018) pozostaniemy pod wpływem niżu znad Rosji, w strefie mało aktywnego frontu chłodnego, który do wieczora opuści nasz kraj. Z północnego zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1019 hPa, będzie powoli wzrastać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj