Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Poniedziałek już bez opadów. We wtorek powróci umiarkowane lato, maksymalnie 22°C

W poniedziałek rozbuduje się nad nami słaby klin wyżowy. Pogoda stopniowo zacznie się poprawiać. W poniedziałek rozbuduje się nad nami słaby klin wyżowy. Pogoda stopniowo zacznie się poprawiać. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Wątpliwa to przyjemność mieć za oknem taki widok jak dziś, na szczęście to tylko krótki epizod. Opady związane z frontem chłodnym opuszczą przed północą nasz kraj, w poniedziałek będziemy już w obszarze podwyższonego ciśnienia i z każdym dniem pogoda będzie coraz lepsza. Jutro nie spadnie ani kropla deszczu, we wtorek powróci przyjazne, ale nie gorące lato, z temperaturą maksymalną około 22°C w godzinach popołudniowych. Noce i poranki jednak wyraźnie chłodniejsze od ostatnich.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 sierpnia 2018) początkowo znajdziemy się jeszcze w strefie odchodzącego na wschód frontu chłodnego, potem już nad całym krajem rozbuduje się klin wyżu znad Alp. Z północnego zachodu napływać będzie chłodne i wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże i całkowite. Wieczorem zanikające opady deszczu, miejscami mżawki. Temperatura minimalna od 9°C do 10°C. Wiatr słaby, północno-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1016 hPa, będzie powoli wzrastać.

W poniedziałek w ciągu dnia (27 sierpnia 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Pozostaniemy w chłodnym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Temperatura maksymalna od 18°C do 19°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północnego, pod wieczór przejściowo możliwa cisza. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne niekorzystne przechodzące w obojętne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (27/28 sierpnia 2018) pozostaniemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Utrzyma się napływ chłodnego powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie małe. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, zmienny, okresami cisza. Widzialność dobra pogarszająca się do bardzo słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1018 hPa, będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (28 sierpnia 2018) pozostaniemy w słabogradientowym obszarze podwyższonego ciśnienia. Będziemy w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 21°C do 22°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa, początkowo będzie się wahać, późnym popołudniem zacznie powoli wzrastać. Warunki biometeorologiczne korzystne przechodzące w obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj