Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Koniec tygodnia z temperaturą do 23°C. Nocami i o porankach uważajmy jednak na gęste mgły!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

W nocy z piątku na sobotę (7/8 września 2018) znajdziemy się w tzw. siodle barycznym: pomiędzy dwoma wyżami - znad Rosji i Niemiec, a dwoma niżami - znad Morza Północnego i Ukrainy, ułożonymi na krzyż. Utrzyma się jednak stare, wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Nad ranem miejscami możliwe mgły ograniczające widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra pogarszająca się miejscami do bardzo słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1014 hPa i będzie powoli wzrastać.

REKLAMAW sobotę w ciągu dnia (8 września 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Nadal utrzyma się nad naszą częścią kraju powietrze polarno-morskie stare. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22°C do 23°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1017 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z soboty na niedzielę (8/9 września 2018) dostaniemy się pod wpływ wyżu z centrum nad Polską. Będziemy nadal w starym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe. Nad ranem w wielu miejscach mgły, lokalnie wysokie i gęste, ograniczające widzialność do 100 metrów. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny, przejściowo możliwa cisza. Widzialność dobra pogarszająca się do złej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1021 hPa, będzie wzrastać.

W niedzielę w ciągu dnia (9 września 2018) znajdziemy się w rozległym wale wysokiego ciśnienia rozciągającym się od Azorów, przez Francję, Europę Środkową, aż po Rosję. Utrzyma się nad nami przetransformowane powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Jedynie rano zanikające gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów i w nich przejściowo zachmurzenie całkowite, przed południem jednak już wszędzie będzie słonecznie. Temperatura maksymalna od 22°C do 23°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-wschodniego. Widzialność zła poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1022 hPa i będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne rano obojętne, potem do końca dnia korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj