Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

U progu listopad, a wciąż słonecznie, ciepło i sucho. We Wszystkich Świętych będzie 20°C

W środku tygodnia dostaniemy się pod wpływ wyżu. Nadal napływać będzie ciepłe powietrze. W środku tygodnia dostaniemy się pod wpływ wyżu. Nadal napływać będzie ciepłe powietrze. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Utrwalił się naturalny okres synoptyczny z napływem powietrza z południa i południowego zachodu. W dniu Wszystkich Świętych, powróci do nas zwrotnikowa masa powietrza płynąca z północnej Afryki, docierająca do Polski przez Morze Śródziemne i południową Europę. Wczesnym popołudniem zanotujemy aż 20°C.

REKLAMAW środę w ciągu dnia (31 października 2018) dostaniemy się pod wpływ wyżu znad Rosji. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 17°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1024 hPa, będzie wzrastać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (31 października 2018/1 listopada 2018) pozostaniemy w zasięgu rozległego i silnego wyżu znad Europy Wschodniej. Nadal znajdować się będziemy w ciepłej masie powietrza polarno-morskiego. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1027 hPa, początkowo będzie wzrastać, potem pozostanie bez większych zmian.

W czwartek w ciągu dnia (1 listopada 2018) pogodę w Polsce nadal kształtować będzie wyż znad Europy Wschodniej. Z południa napływać zacznie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 19°C do 20°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przejściowo porywisty, wschodni skręcający na południowy. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie 1024 hPa, będzie się nieznacznie wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj