Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Poniedziałek i wtorek słoneczne, popołudniami do 15°C. Powieje z kierunków południowych

Na początku tygodnia pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Rosji, w ciepłej masie powietrza. Na początku tygodnia pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Rosji, w ciepłej masie powietrza. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Listopadowa sielanka trwa, a przecież wiele mieliśmy już lat, w których pierwsze epizody kojarzone z zimą pojawiały się nawet w październiku. Tymczasem mamy drugą dekadę jedenastego miesiąca roku i nie doświadczyliśmy nawet przedsmaku takowego. Początek tygodnia przyniesie również pogodę ciepłą i słoneczną, z wiatrem wiejącym z kierunków południowych. Nie trzeba chyba dodawać, że nie spadnie choćby kropla deszczu i będzie tak dopóki Wyż Rosyjski wyraźnie nie osłabnie.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 listopada 2018) pozostaniemy pod wpływem silnego wyżu znad Rosji. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 5°C do 6°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1023 hPa, będzie wzrastać.

W poniedziałek w ciągu dnia (12 listopada 2018) sytuacja baryczna nie zmieni się w sposób istotny. Wciąż napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 14°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przejściowo porywisty, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1025 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (12/13 listopada 2018) wciąż pozostawać będziemy w zasięgu wyżu znad Europy Wschodniej, w ciepłej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1027 hPa, będzie się nieznacznie wahać.

We wtorek w ciągu dnia (13 listopada 2018) pogodę nadal kształtować będzie wyż znad Rosji. Utrzyma się napływ ciepłej, polarno-morskiej masy powietrza. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 14°C do 15°C. Wiatr umiarkowany, przejściowo porywisty, południowy i południowo-zachodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1026 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj