Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na początku tygodnia prawie jak latem... tylko dzień krótszy. We wtorek nawet do 23°C

Początek tygodnia przyniesie jeszcze lepszą wersję babiego lata. We wtorek po południu termometry wskażą nawet 23°C! Początek tygodnia przyniesie jeszcze lepszą wersję babiego lata. We wtorek po południu termometry wskażą nawet 23°C! Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Jesień bez babiego lata jest jesienią straconą, korzystajmy zatem ile się da z październikowego słońca. Pogodny weekend to nie koniec tego pięknego okresu, a wręcz przeciwnie - on go dopiero zapoczątkował. W pierwszej połowie nadchodzącego tygodnia będzie jeszcze lepiej, bo nie dość, że za oknami wciąż królować będą złote kolory upiększone dodatkowo promieniami słonecznymi, to popołudniami temperatury przekroczą 20°C. We wtorek spodziewamy się na ogół 22°C, ale będą i miejsca, w których zanotujemy nawet 23°C. Jedyny, choć i tak błahy mankament mijającego weekendu, czyli porywisty wiatr, także osłabnie. Chwilo, trwaj!

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (13/14 października 2019) znajdziemy się w zasięgu wyżu, który przemieści się nad Kaukaz. Z południa napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1021 hPa, będzie się lekko wahać.

W poniedziałek w ciągu dnia (14 października 2019) pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Kaukazu, w napływającej z południa, ciepłej, polarno-morskiej masie powietrza. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 20°C do 21°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1020 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (14/15 października 2019) sytuacja baryczna nie ulegnie znaczącej zmianie. Utrzyma się napływ powietrza polarno-morskiego ciepłego z południa. Zachmurzenie małe, nad ranem umiarkowane. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1020 hPa, pozostanie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (15 października 2019) pozostaniemy w zasięgu wyżu znad wschodnich krańców Europy. Wciąż napływać będzie ciepłe, polarno-morskie powietrze z południa. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22°C do 23°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1017 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj