Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W środku tygodnia ostatki ciepła, możliwy słaby deszcz. Pierwszy śnieg na początku grudnia

Środa i czwartek będą ciepłe, wzrośnie prędkość wiatru. Maksymalnie 9°C, sporo chmur, okresami słaby deszcz. Środa i czwartek będą ciepłe, wzrośnie prędkość wiatru. Maksymalnie 9°C, sporo chmur, okresami słaby deszcz. Fot. PixaBay

Kończy się listopad, a wraz z nim wysokie jak na tę porę roku temperatury. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy śnieg spadnie w grudniu, na samym jego początku. Przez kilka najbliższych dni ciepło jeszcze będzie się trzymać, lecz są to jego ostatnie podrygi, przynajmniej tymczasowo. Środek tygodnia przyniesie kontynuację napływu łagodnych mas powietrza, lecz zrobi się bardziej wilgotno, co więcej - w czwartek spodziewamy się słabego deszczu. Wzmagać się będzie również wiatr z kierunków południowych. Pierwszy epizod zimowy czai się za rogiem, rozpocznie się już pod koniec tygodnia.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (26/27 listopada 2019) będziemy w zasięgu rozległego niżu z centrum nad południową Anglią. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1012 hPa i będzie powoli spadać.

W środę w ciągu dnia (27 listopada 2019) pozostaniemy pod wpływem niżu, który znad Anglii przemieści się nad Morze Północne. Utrzyma się napływ ciepłej polarno-morskiej masy powietrza z południowego zachodu. Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w godzinach okołopołudniowych porywisty, południowy i południowo-wschodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1007 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (27/28 listopada 2019) będziemy pod wpływem niżu znad Morza Północnego, a z zachodu na wschód przemieści się front okluzji. Z południowego zachodu wciąż napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie całkowite, słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1003 hPa, będzie się wahać.

W czwartek w ciągu dnia (28 listopada 2019) pozostaniemy pod wpływem tego samego niżu, który znad Morza Północnego przemieści się nad Skandynawię. Nadal z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże i całkowite, okresami słaby deszcz. Temperatura maksymalna od 8°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wieczorem słabnący do słabego, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1003 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj