KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Deichmann, Hebe i Cyfrowy Polsat Plus. Kolejne marki w VIVO!

Znana międzynarodowa marka obuwnicza Deichmann i sieć drogerii Hebe to kolejne marki, które pojawią się w budowanym przy ul. Bieszczadzkiej centrum handlowym VIVO! Krosno. Ofertę wzbogaci Cyfrowy Polsat Plus oferujący usługi telekomunikacyjne, telewizyjne i internetowe.

REKLAMA


Deichmann, międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych, zaprezentuje swoją bogatą ofertę na łącznej powierzchni ok. 450 m kw. Hebe, sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w VIVO! Krosno wynajęła lokal o wielkości ok. 300 m kw.

Co ważne, zarówno Deichmann, jak i Hebe to kolejne przykłady marek dotąd nieobecnych w Krośnie. Tym samym, dzięki VIVO! będą miały okazję do debiutu w mieście.

Tzw. "tenant mix" najemców w Krośnie wzbogaci się także o Cyfrowy Polsat Plus oferujący usługi telekomunikacyjne, telewizyjne, internetowe oraz inne w ofercie Smart Dom.

- Do tej pory upubliczniliśmy nazwy łącznie kilkudziesięciu przyszłych najemców VIVO! Krosno. Co więcej, tempo zawierania kolejnych kontraktów przyspieszyło jeszcze mocniej, szczególnie wśród lokalnych najemców, po zorganizowanym w kwietniu dniu otwartym na placu budowy. Czas do otwarcia VIVO! upływa szybko. Tak samo szybko ubywa nam dostępnych lokali w projekcie - skomentowała Magdalena Kowalewska z IMMOFINANZ.

VIVO! Krosno powstaje zgodnie z przyjętym harmonogramem. Najbliższy ważny etap, zawieszenie wiechy, jest planowany na lipiec, natomiast otwarcie centrum handlowego na IV kwartał 2017. 

Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport, CCC, FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement, biuro podróży Travelplanet, Rossmann, BIG STAR, 4F, Telepizza, Grycan, Cosmedica, Apart, Deichmann, Hebe oraz Cyfrowy Polsat Plus.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Zobacz także:
- Lody Grycan w VIVO! Krosno. Znamy kolejnych najemców
- Nowe marki w VIVO! W Krośnie pojawi się Telepizza,
- FRAC w VIVO! Krosno. Dołączają lokalni najemcy,
- Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno,
-
RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno,
-
VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA],
-
Kino Helios powstanie w Krośnie. Będzie w Galerii VIVO! Krosno,
-
Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
-
Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno - nowa galeria handlowa.

red.

 • autor: red.

4 komentarzy

 • Krośniak

  Większy kompleks z dużym parkingiem to wygoda dla mieszkańców Krosna i okolic. Nowoczesne kino się nie znudzi tylko podniesie standardy mieszkańców. Teren został zagospodarowany Krosno się zmieniło nie do poznania. Ludzie nie będący w tym mieście kilka lat przecierają oczy czy aby na pewno są w Krośnie. O lokalnych małych pracodawcach którzy wykorzystywali młodych ludzi nie wspominam. Będą się musieli dostosować do standardów Polskich i europejskich firm. Np. dając umowy, płacąc w terminie itp!!

  Zgłoś nadużycie Krośniak sobota, 27, maj 2017 11:32 Link do komentarza
 • r

  Myślę, że ludziom się to znudzi i niczemu nie zagrożą. Mieszkałam 20 lat w dużych miastach - te kombinaty handlowe mogą "kręcić" przez jakiś czas tylko, potem się potwornie nudzą i docenia się małe, sympatyczne butiki z ciekawą ofertą, zamiast tej masowości bez jakości ;-)

  Zgłoś nadużycie r środa, 24, maj 2017 21:37 Link do komentarza
 • s

  Czy są już dostepne analizy ile przez VIVO zbankrutuje małych rodzinnych polskich firm bo wiadomo że miliardy wypłyną z regionu za granicę i już nie wrócą

  Zgłoś nadużycie s środa, 24, maj 2017 19:53 Link do komentarza
 • Normy

  Kolejne marki już się zapowiedziały to:
  Ermenegildo Zegna i Prada
  No,No,No.

  Zgłoś nadużycie Normy środa, 24, maj 2017 15:38 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?