KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koniec tygodnia będzie mroźny. Opady niebawem ustąpią

Koniec tygodnia pod znakiem wyżu. Będzie mroźno. Koniec tygodnia pod znakiem wyżu. Będzie mroźno. Fot. PixaBay

Już niebawem rozbuduje się wyż, a to oznacza, że opady ustąpią. Przez resztę tygodnia pozostawać będziemy w mroźnej masie powietrza. Pojawią się także chwile ze słońcem.

REKLAMA


W nocy z czwartku na piątek będziemy pod wpływem wyżu znad Polski. Będziemy w chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie duże. Lokalnie mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od -7°C do -6°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność bardzo słaba do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1036 hPa, będzie rosnąć.

W piątek w ciągu dnia będziemy w zasięgu wyżu, który znad Polski przemieści się nad Rumunię. Będziemy w chłodnym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura maksymalna od -4°C do -3°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność bardzo słaba do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1037 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z piątku na sobotę będziemy pod wpływem wyżu znad Bałkanów, w tej samej, chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Będzie zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -10°C do -9°C. Wiatr słaby, wschodni skręcający na południowy. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1038 hPa, będzie się wahać.

W sobotę w ciągu dnia pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Bałkanów. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1037 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z soboty na niedzielę pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Bałkanów, w tej samej, przetransformowanej masie powietrza polarno-morskiego. Będzie bezchmurnie. Temperatura minimalna od -7°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1037 hPa, będzie bez większych zmian.

W niedzielę w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu rozległego wyżu rozciągającego się od Atlantyku po Bałkany. Będziemy w tej samej masie powietrza. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -4°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1030 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

1 komentarz

  • kierowca

    No i znów drogi w stanie tragicznym ,nieodśnieżone, błoto. Przytocki zamiast na wożenie dupska za publiczne pieniądze może kwotę tą warto je przeznaczyć na odśnieżanie dróg

    Zgłoś nadużycie kierowca czwartek, 15, grudzień 2016 08:59 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?