Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Będzie porywiście wiało. Ostrzeżenie drugiego stopnia

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

W czwartek oraz w nocy z czwartku na piątek będzie bardzo silnie wiało. Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego stopnia. Alerty dotyczą subregionu północnego Podkarpacia oraz Bieszczadów i Beskidu Niskiego.

REKLAMAW subregionie północnym prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, z porywami do 100 km/h, początkowo południowo-zachodni, skręcający na zachodni. Ostrzeżenie obowiązuje w czwartek (5 października) od godz. 21 do godz. 6 w piątek (6 października).

Na obszarze Bieszczadów i Beskidu Niskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, z porywami do 100 km/h, południowo-zachodni, przed północą skręcający na zachodni. Ostrzeżenie obowiązuje w czwartek (5 października) od godz. 17 do godz. 6 w piątek (6 października).

Ostrzeżenie drugiego stopnia oznacza, że "przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej".

Zobacz również prognozę pogody: Najbliższej nocy uwaga na porywisty wiatr! Koniec tygodnia zmienny i niezbyt ciepły

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj